Firmapeod

Et firmapidu uutesse kõrgustesse viia, saame luua osalejatele töötoad või lihtsalt lasta kõikidel soovijatel lennutada erinevaid droone, nendega üksteist taga ajada või virtuaalprille proovida, millega tekib tunne nagu oleksid ise linnuna kõrgustes. Ürituse võib korraldada ka näiteks siseruumis, kus saab pisemate droonidega võistlusi teha ja muude nutividinatega mängida – kõrval olev üritus toimus näiteks Tallinki laeva konverentsisaalis.

Laadad & Eksponaadid

Kutsuge meid oma väliüritusele külalistele näitama ja demonstreerima drooninduse tipptehnoloogiat, aga samas ka muid nutividinaid ja liikureid, millega igapäevaselt tegeleme. Varasemalt oleme oma osalusega õla alla pannud sellistele üritustele nagu Robotex, Tabasalu Päev, Tartu Lennupäevad, Saarde Kaitsepäev,ja paljud muud pisemad üritused.

Koolid & Noortekeskused

Üle Eesti on noortekeskused ja koolid olnud huvitatud droonidest kui meedia tootmise vahendist ning hobividinatena noortele tehnikahuvilistele või tulevastele operaatoritele. Õpetame lennutama, kasutama ja tekitame noortes huvi droonindusega lähemalt tutvust teha, et kunagi kas mehitamata sõidukite valdkonnas edasi liikuda või oma huvides oskusi ära kasutada. Ehk satub mõni kunagi ka meie tiimi liikmeks – mine sa tea.