MIS ON DJI TERRA?

Jäädvusta, analüüsi ja visualiseeri maailma fotorealistlike mudelitena – DJI Terra on lihtsalt kasutatav kaardistamise tarkvara, mis on arendatud aitamaks muuta päriselulised tsenaariumid digitaalseks jäljeks, millelt hiljem andmeid koguda või neid arhiveerida.

Plaani. Töötle. analüüsi ja käita.

Missiooni tüüp

teekonnapunktide PLANEERIMINE

Loo efektiivseid lennutrajektoore kasutades ettemääratud teekonnapunkte ja muudetavaid parameetreid nagu kõrgus, kiirus, kaamera nurk, drooni suund ja palju rohkemat. Keerulisemate ja ülimat täpsust vajavate ülesannete jaoks kasuta 3D-visualiseerimist, et luua teekond juba eksisteeriva mudeli peale.

Ala kaardistamise planeerimine

Keerukaid missioone on võimalik luua vaid mõne vajutusega ekraanile, mis lihtsustab lennutamise protsessi ja ootamatute või arvutake ülesannete loomist. Lendude planeerimine on piisavalt kiire, et seda ka hetkeid enne lennutamist teha ja plaane saab muuta ka neid uuesti loomata.

Mitmesuunaline ülesande planeerimine

Kui täpsus ja andmete rohkus on kriitiline, siis Oblique võimaldab jäädvustada mitmekesist andmestikku, lennutades drooni ümber subjekti mitmes suunas ja muutes kaamera kaldenurka. Nii on võimalik koguda rohkem andmeid ja hilisem visualiseerimine lihtsustub.

Reaalajas Kaardistamine

Reaalajas kaardistamisega saad sa kiiresti luua 2D orto-mosaiigi valitud alast samal ajal, kui kopter veel õhus on ja andmeid juurde kogub. Selle funktsionaalsuse kasulikkus tuleb välja just ajakriitilistes olukordades, milles otsuste tegemine oleneb andmete kättesaadavuse kiirusest.

2D Rekonstrueerimine

Genereeri kõrge resolutsiooniga orto-mosaiike, mis võimaldavad saada alast ajakohast detailse ülevaate ja koguda täpseid mõõtmistulemusi.

3D Rekonstrueerimine

Saavuta teravaid ja realistlike kujutusi oma ümbruskonnast – tööstuslikel ülesannetel, õnnetusjuhtumite jäädvustamiseks, arhiveerimiseks, ehituseks ja muudki.

Andmete Analüüs

Erinevate lihtsalt kasutatavate 2D & 3D mõõtmise tööriistadega saab mudelitelt ja kaartidelt koguda andmeid mahu, mõõtude, asukoha ja pindala kohta.

Märked

Lisa mõõdistustele uusi kommentaare ja märkuseid või muuda vanu, et hõlpsustada omavahelist kommunikatsiooni projektis osalejate vahel.

Fotode Inspekteerimine

Igat fotot on võimalik mudelist eraldi detailselt kuvada, et leida ja märkida kriitilisi elemente.

arendusvõimalused

Andmete Kogumine

Defineeri ülesande eesmärk, plaani mõne vajutusega selleks vajalik lend ja lase droonil autonoomselt andmeid koguda.

Andmete Töötlemine

Kasuta pildituvastuse tehniloogiat, et luua 2D ja 3D andmeid, mis kuvavad realistlikumalt jäädvustatud objekti ja selle ümbruskonda.

Andmete Kasutamine

Kaasa andmete töötlemist ja masinõppimist, mida saab kasutada erinevates tööstusharudes – näiteks objektide tuvastamise algoritmid puude, sõidukite, ehitiste ja muu tuvastamiseks.

Ülesande Täideviimine

Käitu vastavalt saadud andmetele ja integreeri töövoolu masinate juhendamist – näiteks automaatne taimede pritsimine, ehituse monitoorimine, transport ja muud.

Kasuta kaardistamise lahendusi, mis kaasavad tehisintellekti, et viia oma projektide efektiivsus järgmisele tasandile.

Objektide tuvastamine, jäädvustamine või midagi muud, nüüd saad hakata looma lahendusi, et lahendada spetsiifilisi ülesandeid.

Terra Litsentsid