KUIDAS MEIE TEENUS TOIMIB?

Ürituste jäädvustamine

Laadaplats, pulmad, pidu või kontsert –rahvarohked üritused näevad õhust alati suurejoonelised välja. Tuleme üritusele kohale, saame osa meeleolust ja loome ka sobivaid kaadreid, mis vaatajale hilisemalt toimunu meeleolu välja tooks. Ja lisaks jäädvustamisele miks mitte ka teha õhust otseülekanne sotsiaalmeedia kanalitesse.

Reklaamvideod

Reklaamvideo on tänapäeval suurepärane vahend reklaamimaks oma toodet, teenust või müügiobjekti. Videoreklaam on võrreldes tekstreklaamiga informatiivsem. Pakume Teile täisteenust alates nõustamisest kuni lõpliku reklaamvideo valmimiseni. Filmime video ja töötleme seda Teie soovide alusel. Ühendades maa peal ja õhus filmitud materjal, on tulemus eriline ja ülevaatlik.

Kinnisvara pildistamine

Teeme kvaliteetseid aerofotosid ja videoid hoonetest, maaaladest või planeeritava ehitise ümbruskonnast.  Meie pagasis leidub erinevaid droone, mis võimaldavad jäädvustada kvaliteetseid fotosid nii hämaras kui eredas päevavalguses ja vajadusel teeme ka fotodele töötluse. Kirjutage või helistage meile ja leiame parima viisi Teie kinnisvara jäädvustamiseks