Drooniplatvormi Valimine

Kui ei tea, milline droon ülesande täitmiseks sobiks, siis aitame selgitada välja sobiva lahenduse. Meie demopagasis on droone kõiksuguste erinevate otstarvete jaoks, ehk kui salongis lahendust ei leia, siis võib alati ka minna tööpõllule katsetama erinevaid mudeleid. Lisaks aitame integreerida droone juba olemas olevatesse süsteemidesse ja workflow-sse, mis teeb uue tehnika peale liikumise kiireks ja valutuks protsessiks.

Hooldus ja Remont

DJI ametliku järelteeninduse pakkujana on meil lai kogemustepagas nii Enterprise kui ka tavakasutajate droonide remondis. Teostame remonte ja hooldust Villardi 22 Droon.ee salongis ja samuti ka meie Leedu keskuses. Garantiimured ja DJI Care saab lahendatud koostöös DJI Hollandi teeninduskeskusega.

Oleme abiks!

Kui drooniga on juhtunud õnnetus või vajab lihtsalt hooldust, siis võta meiega ühendust ja selgitame välja parima viisi tööde toestamiseks ning tavaliselt saame koheselt ka hinnangu anda tööde maksumisele. Oleme samuti abiks DJI Care juhtumite vahendamisel ja remondime droone ka tootjatelt nagu Yuneec Aviation, Horizon Hobby ja Jamara. Lisaks kõigele muule, oleme Eestis ka ainsad ametlikud DJI järelteeninduse partnerid.